Açık Pzt - Cts 09:00-19:00
Email iletisim[at]newseoweb.com 0561 617 0 444
Açık Pzt - Cts 09:00-19:00
Email iletisim[at]newseoweb.com 0561 617 0 444

E-Ticaret SEO

E-Ticaret SEO Nedir?

Herhangi bir dijital pazarlama stratejisinin bir parçası olarak, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), müşterilerinize çevrimiçi platformlar aracılığıyla firmanızı tanıtmanın en iyi yoludur. Etkili pazarlama bunu gerektirir.

Neden E-Ticaret Sitelerinize SEO Yaptırmalısınız?

Binlerce mağazanın bulunduğu bir platformda, ürün satışlarını ve müşteri trafiğinizi arttırmak zorundasınız. İnsanların %95 gibi çok büyük bir kısmı ilk sayfadan sonra başka sayfalara bakmıyor. İlk sayfadaki ve ilk 5 sıradaki web siteleri her zaman daha fazla trafik çekiyorlar.

Bu nedenle web sitenizin ilk sayfada yer almasını sağlamak zorundasınız. Bu amaçla yapılan SEO çalışmaları sizi rakiplerinizin önünde daima ön plana çıkaracaktır. Fiziksel hayatta olduğu gibi, işlek bir caddede olmayan mağazalar ile işlek bir cadde de olan mağazalar arasında büyük fark vardır. Sanal dünyada benzer bir alandır. Web siteniz işlek bir caddede ( aramalarda ilk sayfada ) yer alıyorsa kazanırsınız.

Web sitelerinizi kapsamlı bir analizden geçiriyoruz ve ona göre stratejimizi belirleyerek sitenizi ilk sayfaya taşımak için tüm çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Sıralamalarda yükselen her site bizim için bir mutluluk kaynağıdır. Sizleride hizmet verdiğimiz müşterilerimiz arasında görmek bizi memnun edecektir.

Anahtar Kelime Analizi

SEO Analizi

Backlink Analizi

Geri Dönüşüm Analizi

1
Mutlu Müşteri
1
Web Site
0%
Memnuniyet
0
Yıllık Tecrübe

Bize Ulaşın

 Email:  info@newseoweb

 Telefon: 0561 617 0 444