Açık Pzt - Cts 09:00-19:00
Email iletisim[at]newseoweb.com 0561 617 0 444
Açık Pzt - Cts 09:00-19:00
Email iletisim[at]newseoweb.com 0561 617 0 444

Hakkımızda

Biz Kimiz Neler Yaparız?

Biz Kimiz Neler Yaparız?

SEO WEB. 2009 yılından bu güne müşterilerine web site geliştirme ve optimizasyon çalışmalarında hizmet vermektedir. Web sitelerine profesyonel analiz ve strateji çalışmaları yaparak googleda ilk sayfaya gelmelerini sağlamak amacıyla SEO faaliyetleri yürütmektedir. Aynı zamanda tasarım aşamasından kodlama bitimine kadar web tasarım çalışmaları yapıp, hazır web site tasarımlarımızla müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Eğer buradaysanız, Web Sitesinin ve SEO’nun sahip olduğu gücü zaten biliyorsunuz demektir. Türkiye’nin en iyi çalışmasını yaptığımız iddiası ile size yardımcı olmak için buradayız.

SEO ve Tasarım uzmanlarından oluşan ekibimiz ile birlikte arama motoru sonuçları sayfalarında size en iyi görünürlüğü sağlayarak işletmenizi büyütme konusunda oldukça istekliyiz. GÖRMEK İNANMAKTIR!

Faruk C. PALULU

CEO

Profesyonel çalışmalar yapıyoruz

% 100 Etik, Şeffaf ve Profesyonel Stratejiler Geliştiriyoruz

SEO ve İnternet Pazarlama alanında uzun süredir çalışmakta olduğumuz için,projemizin ana nedenleri arasında yer alan yüksek verimli ve etkili süreçler ile yeni teknikleri bir araya getirdik.

 

Tüm hizmetleri bir tek yerden alma imkanı sunuyoruz

Web tasarımı veya web geliştirme, grafik tasarım veya çevrim içi pazarlama olsun, tüm bu hizmetler için gereken uzmanlığa ve deneyime sahibiz.

Hedefleme ve Strateji

Web Sitenizin tam analizini yaparak SEO öncesi stratejinizi geliştiriyoruz

En iyi sıralama

SEO ile Web sitenizi anahtar kelimelerinde yükselişe geçiriyoruz.

Yüksek Kazanç

Google’da ilk sayfada bulunmanızı sağlıyor ve kazancınızı arttırıyoruz.